26 lipca 2015

#11. Ale co mogę zrobić, aby spędzać więcej czasu z moją klasą?

Któregoś dnia wieczorem będąc w Chorwacji usiadłam na kamieniach (nad brzegiem morza). Wsłuchiwałam się w szum fal bijących o brzeg i rozmyślałam. Nagle moje myśli natknęły się na pewien temat.
,,Jeszcze tylko został rok do zakończenia szkoły. Nie wiem jak ja zniosę rozstanie. Muszę być dla wszystkich miła, żeby później nie mieć wyrzutów sumienia. Muszę też jak najwięcej czasu spędzać z moją klasą. Ale co mogę zrobić, aby spędzać więcej czasu z moją klasą?''
To pytanie dręczyło mnie przez kilka kolejnych dni. Próbowałam znaleźć na nie odpowiedź. Myślę że mi się udało :). Zapraszam Was więc na dalszą część posta, w którym poznacie moje odpowiedzi. Jest ich całkiem sporo!
 

10 lipca 2015

#10. Kierunek: Słowacja, Słowenia, Chorwacja, Austria.

Cześć.
Jak tytuł posta mówi - wyjeżdżam. Wyjeżdżam jutro około 7:00. 
Nie napiszę nic jutro, w niedzielę, w poniedziałek, we wtorek, w środę, w czwartek, w piątek, w sobotę, w niedzielę, w poniedziałek, we wtorek, w środę, w czwartek, w i piątek. W sobotę też pewnie nic nie napiszę, ale nie jestem pewna. Zobaczę, czy czas pozwoli, bo wracam dopiero w niedzielę ok. 22:00.
Podczas wycieczki (sobota-sobota) będę robić mnóstwo zdjęć (m.in. na konkurs Kiki). Po powrocie dostaniecie dużą dawkę fotografii!

9 lipca 2015

#9. Dwa w jednym!

Witajcie!
W tym poście chciałabym bardzo podziękować dwóm bloggerkom - Basi i Zazu, ponieważ te oto dwie cudowne cudne (och, jak ja lubię pisać po staropolsku! xD)dziewczyny ostatnio ostatnimi czasy nominowały mnie do Liebster Blog Awards (LBA). Dla tych, co nie wiedzą - ,,Nominacja do Liebster Blog Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za 'dobrze wykonaną robotę'. Jest ona przyznawana dla blogów o mniejszej ilości obserwatorów, co umożliwia rozpowszechnienie. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań, zadanych przez osobę, która cię nominowała. Następnie ty nominujesz 11 osób (oczywiście ich o tym informujesz) i zadajesz 11 pytań. Nie możesz nominować osoby, która ciebie nominowała!''
Dwie LBA w jednym poście!
Przejdźmy do pytań zadanych przez Basię ;)8 lipca 2015

#8. Greetings from Poronin + mini haul zakupowy.

Heii !!
Wczoraj wróciłam z obozu tanecznego w Poroninie. Bardzo mi się podobało! Któregoś dnia byliśmy w górach. Niestety, tylko tam miałam okazję do zrobienia zdjęć, ale udało mi się zrobić ich całkiem dużo :)
Nie przedłużając- zapraszam do oglądania fotografii ;)