8 lipca 2015

#8. Greetings from Poronin + mini haul zakupowy.

Heii !!
Wczoraj wróciłam z obozu tanecznego w Poroninie. Bardzo mi się podobało! Któregoś dnia byliśmy w górach. Niestety, tylko tam miałam okazję do zrobienia zdjęć, ale udało mi się zrobić ich całkiem dużo :)
Nie przedłużając- zapraszam do oglądania fotografii ;)


Na obozie, jak już mówiłam, było świetnie. Około cztery godziny tańca dziennie. Oprócz tego liczne spacery, gry, zabawy. Wycieczka do aqua parku w Zakopanem i do samego Zakopanego.
Jeśli już mowa o Zakopanem - dzień, w którym tam pojechaliśmy oraz zahaczyliśmy o aqua park uważam za najlepszy z całego obozu :D
Na początku (pobytu w Zakopanem) tańczyliśmy Flash Mob (nie wiecie, co to? SPRAWDŹCIE SE W WIKIPEDII).
Żart ;D
Już tłumaczę - w naszym przypadku było to coś takiego:
- jedna osoba tańczyła
- dołączały się do niej dwie następne
- znowu dwie następne
- i tak w kółko do końca układu
Przykład Flash Mob'u


Po zatańczeniu układu mieliśmy trzy godziny czasu wolnego na Krupówkach. Kupiłam kilka rzeczy - gofra, sorbet (do picia). Mamie kupiłam deskę do krojenia z napisem 'Kochanej Mamie. Zakopane.', a tacie kupiłam kieliszek z napisem 'Nalej na zdrowie. Zakopane.'.

Pod koniec obozu był pokaz finałowy. Grupa taneczna pokazywała swoje układy, grupa aktorsko-wokalne swoje przedstawienia i musicale, a grupa Fashion swoje kreacje. Ja oprócz tego, że występowałam z moją grupą, to jeszcze tańczyłam solo. 
Pod koniec finału kadra rozdawała dyplomy i różne nagrody. Ja za występ solo dostałam breloczek. Oprócz tego za udział w obozie otrzymałam dyplom i bransoletkę z napisem 'Almatur przebojowe wakacje 2015'.Po powrocie z obozu w domu czekały na mnie śliczne ubranka. Zapraszam na mini haul zakupowy :D

legginsy | M&S
bluzka | M&S

kombinezon | M&S

Co sądzicie o poście?
Lubicie takie posty?
Co sądzicie o zdjęciach?
Co sądzicie o ubraniach?
Byliście kiedyś w Poroninie?
Jak spędziliście te niepełne dwa tygodnie?

Chętnie poczytam o tym w komentarzach pod notką ;*

Pozdrawiam!!!!!!!!!! <3 <3 <3


Blogirl jest teraz offline xxx

5 komentarzy: